Добрият човек, запътил се към ада
“Аз съм добър човек. Винаги се стремя да бъда коректен и справедлив към другите. Помагам винаги с каквото мога. Не веднъж са казвали по мой адрес: “Какъв добър човек!”. Не съм перфектен, но съм живял един достоен живот.” Колко от нас бихме се припознали в едно такова описание? Колко имаме самочувствие, че сме добри хора?…









